Disk

Pracujte spolu. Současně.

Mějte přístup k souborům odkudkoli

S Diskem Google máte ke své práci přístup odkudkoli a z jakéhokoli prostředí, ať už jde o Mac, PC, mobilní zařízení, nebo web. Stačí stáhnout Disk do počítače Mac nebo PC a synchronizovat soubory z počítače s cloudem. Když v zařízení aktualizujete soubor, změny se automaticky uloží v Disku i ve vašem dalším zařízení, takže vždy budete mít po ruce aktuální verze svých souborů.

 

Vdechněte svým souborům život

Jednotlivé soubory nebo celé složky můžete sdílet s jednotlivými uživateli, s celým týmem nebo dokonce se zákazníky, dodavateli a partnery. Chcete-li přidat své názory a získat zpětnou vazbu, můžete soubory komentovat a odpovídat na komentáře.

 

Nakupujte úložiště, kolik a kdy potřebujete

Do začátku má každý váš uživatel úložný prostor o velikosti až 30 GB. Potřebujete víc? Za pouhé 4 $ měsíčně za 20 GB mohou administrátoři centrálně zakoupit a spravovat až 16 TB (Ano, to je 16 000 GB!) dalšího úložiště pro každého uživatele.

 

Dokumenty

Můžete vytvářet bohaté dokumenty s obrázky, tabulkami, rovnicemi, kresbami, odkazy a dalšími objekty. Pomocí komentářů sociálních sítí můžete shromažďovat vstupy a spravovat připomínky.

Tabulky

Pomocí našeho výkonného editoru tabulek můžete udržovat a sdílet seznamy, sledovat projekty, analyzovat data a sledovat výsledky. Díky nástrojům, jako jsou pokročilé vzorce, vložené grafy, filtry a kontingenční tabulky, získáte nové náhledy na svá data.

Prezentace

Pomocí našeho editoru prezentací, který podporuje například vložená videa, animace a dynamické přechody snímků, můžete vytvářet krásné snímky. Publikujte své prezentace na web, aby je mohl vidět každý, nebo je sdílejte soukromě.